SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Uygulanır?

YazarMesaj
skirubo

İş/Hobiler : web master
Lakap : seocu

Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Uygulanır? Empty
MesajKonu: Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Uygulanır?   Kanvas Tablo Nedir, Nasıl Uygulanır? Icon_minitime2022-04-15, 15:04

Kanvas Tablo, yüksek çözünürlükteki resimlerin kanvas kumaş üzerine, mürekkep püskürtme teknolojisi ile gerçekleştirilen baskı işlemine denmektedir. Seçilen kanvas kumaşın pamuklu ve dokumalı olması son derece önemlidir. Dokulu ve pamuklu kanvas kumaşlarda baskı yapılan resimlerin aynı doku, ışık ve rengin alınımı çok daha fazla gerçekleşmektedir. Bu sayede tabloların sanatsal değerleri ve görünümü daha şık ve modern olacaktır. Baskı işlemlerinden daha sonra uzun yıllar koruyabilmek ve tablonun temizliği açısından tuval kumaşlarının üzerine özel yüzey koruyucu kaplama olması gerekmektedir. Eğer ki yüzey koruyucu kaplama olmazsa kanvas tablo zamanla renginin solması ve boyalarının çıkması ile maruz kalabilirsiniz. Tabloları iç mekan yaşam alanlarınızda kullanacağınızdan ötürü kullanılan mürekkebin sağlığa zararsız olması en önemli maddeler arasında 1. sıradır.
https://www.seobur.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kanvas Tablo Nedir?
» Kanvas Tablo Nasıl Hazırlanır?
» perspektif nedir - nedir.com
» Toptan mdf tablo
» Tablo Satış Sitesi - atlantisresim.com