SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sor Hadi ile nasıl para kazanırım?

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Sor Hadi ile nasıl para kazanırım? Empty
MesajKonu: Sor Hadi ile nasıl para kazanırım?   Sor Hadi ile nasıl para kazanırım? Icon_minitime2019-03-15, 17:39

Sorhadi.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi sayesinde soru sorarak para kazanma fırsatı bulabileceksiniz. Bu özel platform ile para kazanabilmeniz adına, şu hususlara dikkat etmeniz şarttır:

Öncelikle, tamamen özgün sorular sormanız gerekecektir. Ve soracağınız soruların, kitleleri ilgilendiren sorular olması lazımdır. Kimsenin ilgisini çekmeyecek ve bir anlam ifade etmeyen sorular, Sor Hadi yönetimi tarafından onaylanmaz. Ve bu onaylanmayan sorulardan elbette para kazanamazsınız.

Sitedeki cevabınız bir anlam ifade etse ve insanlarda merak uyandıracak potansiyele sahip olsa bile, özgün olmasına ihtiyaç vardır. Eğer özgün olmayan bir cevap verirseniz, bu durumda da para kazanmanız mümkün olamaz.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yazarlıktan Nasıl Para Kazanırım?
» para kazan
» Para kazandıran oyunlar
» Kodatlas.com ile para kazan
» Kripto Para Borsası Yazılımı