SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Agario'nun Püf Noktaları Nelerdir?

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Agario'nun Püf Noktaları Nelerdir? Empty
MesajKonu: Agario'nun Püf Noktaları Nelerdir?   Agario'nun Püf Noktaları Nelerdir? Icon_minitime2015-07-29, 01:03

agario oyununun en temel püf noktası, daima küçük balonların üzerinde hakimiyet kurmak ve onları yutmaktır. Karşınıza kısmen büyük balonların çıkacağını da unutmamalısınız. Bu süreç zarfında yapmanız gereken şeyin ise onların boyutuna ulaşıncaya dek başarıyı en temel şekilde elinizde tutup onlardan kaçmak, daha sonra da onlarla birebir savaşlar içerisine girmektir.

Zira agario oynarken oyun türü sizler için yukarı kısımda bir sayaç tanıtımı yapacak ve bu sayaçlara göre de oyun ile alakalı puanınızı görme şansını yakalayacaksınız. Bu puan neticesinde en uygun şekilde saldırılarınızı düzenlemeli ve buna istinaden bir oyun tekniği yakalamayı da hedef olarak bilmelisiniz. O halde hemen siz de oyuna bağlantı kurun ve agario pvp sunucuları üzerinden Agarioo.xyz sitesiyle bu keyifli oyunu deneme şansı elde edin!
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hemoroid Belirtileri Nelerdir
» Nefroloji Hastalıkları Nelerdir?
» En iyi Kombi Servisinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?
» Amerika Konsolosluğu'nun görevleri nelerdir
» Magnezyum İçeren Besinler Nelerdir?