SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Birbirinden Güzel Şiir ve Sözler

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Birbirinden Güzel Şiir ve Sözler Empty
MesajKonu: Birbirinden Güzel Şiir ve Sözler   Birbirinden Güzel Şiir ve Sözler Icon_minitime2015-04-17, 21:31

Şiirler sadece okumak için yazılmamıştır. Aynı zamanda şiirlerin güzel ve duru bir sesle okunması ve insanların içine işlemesi de hoş bir durumdur. Öncelikle Şiir okunacaksa elbette bu şiirin etkileyici bir şekilde yazılması gerekmektedir ancak okuyucunun sesi de büyük önem ifade etmektedir. Web sitemizde yer alan dinleme seçenekleri sayesinde kişiler mükemmel bir şekilde okunan şiirleri dinleme fırsatına sahip olabilmektedir. Ayrıca web sitemizde şiirlerin yanı sıra birçok Söz de yer almaktadır. Bu sözler de insanların içine işleyebilen ve onların duygularına tercüman olabilen sözlerdir. Edebiyatı seven ve mükemmel şiirler ya da sözlerle gününü geçirmek isteyen kişilerin ilk durağı siirvesoz.com olabilir.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel sözler ve Güzel mesajlar - Sozlerimesajlari2016.com
» Güzel görünmek için güzel saçlar
» Dini Liderlerden Anlamlı Sözler
» Birbirinden Kaliteli Ofis mobilyaları
» Birbirinden Kaliteli Banyo Dolapları burada