SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bilgisayar Tamiri Yapılışı - Msi Laptop Tamiri

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Bilgisayar Tamiri Yapılışı - Msi Laptop Tamiri Empty
MesajKonu: Bilgisayar Tamiri Yapılışı - Msi Laptop Tamiri   Bilgisayar Tamiri Yapılışı - Msi Laptop Tamiri Icon_minitime2013-04-30, 00:05

çağdaş yenilikler beraberliğinde elektironik eşyalar Fonksiyonerlik edinmesinin yanı sıra ebatlarında ile enerji harcamasın da kusursuz iyileştirmeler meydana gelmiştir.Bunun yanı sıra ekonomik yük te yarı fiyatına çekilmiştir.Bu durum neticesinde enteresan bir olay gelişmekte.Bu hal ise ürünün servis ve bakım hizmeti sistemidir.Fiyatların ucuzlaması elektironik eşyalara olanalakanın pazarın büyüme göstermesine ile marka sayısal adetliliğinin artmasına sebep oldu.ücretlerde ki indirimler elektronik cihazlara(bilgisayar,fax ve telefon) olan alıcı talebinin pazarın ve çoğunluğunun artmasına sebeb oldu.Her şey toz pembe üretici için peki ya alıcı?Elektironik eşyaların alışverişlerinde satın alım esnasında yapılan araştırmalarla fiyat açısından karlı çıkmak neredeyse imkansızdır.Etiket fiyatlarının yanı sıra araştırması yapılacak bir çok fazla sorun bulunur,örnek olarak - Ufak arızalar dahi hem maddi hemde zamandan zarara uğratmaya neden olmaktalar.Bu durumun önüne geçebilmek için - Değineceğimiz meselere dikkat etmelisiniz
1- Garanti husuları.
2- Elektronik eşyanın servis ve bakım işlerinin yapıldığı işletme sayıları.
3-Maliyet hususundaki hassasiyetleri.
4-Sorunlarla ilgilenme ve iletişim kaliteleri
5-Yedek parça temin durumları.
6-Servis ve teknik eleman kapasitesi.

ve bezerleri benzeri mevzularda gösterilecek itina vasıtası ile elektronik cihazların(bilgisayar,fax ve telefon) teminin de maksimum seçimi yapmış kalıyorsunuz .Servis bakım tamir vb. işlem gereksinimi ister Led monitör tamiri olsun isterde acer notebook tamiri olsun.üstte belirttiğimiz noktalar geçerlidir.bilhassa çoğu ülkede sıkça karşılaşılan haller ithal malzemenin yahut kişilerin ithal ettikleri cihazlarda çoğu zaman garanti noktasında maduriyetler ile karşılaşılmaktadır.Garanti (servis hizmeti) boyutunun aksaklıkları geçilsede parça hizmetinde büyük sorunlar ile karşılaşmaktadır kullanıcı .

wordcount: 232
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankara Bilgisayar Tamiri
» Baza Tamiri, Pimapen Tamiri ve Marangoz İşleri - Ustambiliyo
» Bilgisayar donanımı karşılaştırmaları
» Bilgisayar Donanım Alım-Satım & İkinci El
» Bilgisayar Servisleri umumi Bakış - Projeksiyon Kurulumu Ank