SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com Empty
MesajKonu: Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com   Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com Icon_minitime2012-11-16, 02:36

Domain adı : otokare.com

İçerik-Başlık : Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com

Site Kuruluş Tarihi : Ağustos 2011

Tanıtım, Açıklama : Aracınızı satmak istiyor ya da bir araç satın almak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Zira otokare.com isimli internet sitesinde sıfır ve ikinci el araç alım satım imkanı mevcuttur. Arzu edenler araçlarının ilanını ücretsiz olarak verebilir, arzu edenler de diledikleri marka-modelde araç bulabilirler.

Vasıta İlanı vermek için herhangi bir prosedüre gerek yoktur. Dileğen herkes aracını bu sitede bedavaya sergileyecektir. Araçlarını ivedilikle satmayı isteğenler, Otokare adresine girerek hemen ilan ver vermeye başlayabilir.

Sitede otomobil ilanlarının yanı sıra en güncel Otomobil Haberleri ve en yeni Otomobil Testleri kendine yer bulmuştur. Otomobil dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederim diyorsanız veya en yeni otomobiller hakkında birbirinden değerli incelemeleri okumak isterseniz OtoKare.com'a bekleriz.
http://google.com

Otomobil İlanları Sitesi - otokare.com
1 sayfadaki 1 sayfası