SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yılmaz Evde Serum ile Evde Röntgen Hizmeti

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Yılmaz Evde Serum ile Evde Röntgen Hizmeti Empty
MesajKonu: Yılmaz Evde Serum ile Evde Röntgen Hizmeti   Yılmaz Evde Serum ile Evde Röntgen Hizmeti Icon_minitime2024-02-05, 22:02

Evde röntgen hizmeti taşınabilir bir mobil röntgen cihazı ile röntgen görüntülenme işlemlerinin yapılmasıdır. Röntgen hizmetinde son teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Radyoloji doktoru eşliğinde evinizde gerçekleştirilen hizmet sonucunda doğru tespitler yapılacaktır.

Evde Röntgen Çekimi Nasıl yapılır?

• İlk önce hastalar Yılmaz Evde Serum merkezine ulaşarak bilgi alıp randevu oluşturacaklardır.
  • Daha sonra uzman doktor ve hemşireler cihazlarıyla birlikte adresinize geleceklerdir.
  • İstediğiniz bölgenin röntgen çekimi yapılarak sonuçlar sizlerle paylaşılacaktır.

Evde Röntgen Hizmeti Önemli midir?

Yürümekte zorluk çeken, yatağından kalkamayan veya yoğun iş akışından dolayı hastaneye gidemeyenler için evde röntgen hizmeti kolaylık sağlar. Rahatsızlıklarınız tespit edilerek fazla ilerlemeden sorunlar Evde röntgen çekimi ile çözüme kavuşturulacaktır. Daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için Yilmazevdeserum.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma ismi: Yılmaz Evde Serum

Firma Adresi: Osmangazi Mah. Ahmet Yesevi Cad. No:13/A Sancaktepe/İSTANBUL

Firma Telefonu: +90 501 342 51 12
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evde Serum Hizmeti
» Ankara Sağlık Kabini ve Evde Serum
» Yılmaz & Çelik Avukatlık Bürosu
» Her erkeğin kullanması gereken bir serum