SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nurettin Yüksel Kimdir?

YazarMesaj
teomantekbas

İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : usta

Nurettin Yüksel Kimdir? Empty
MesajKonu: Nurettin Yüksel Kimdir?   Nurettin Yüksel Kimdir? Icon_minitime2022-05-24, 18:27

Nurettin Yüksel Kimdir? Nurettin-yuksel-kimdir-1024x576
Nurettin Yüksel, profesyonel hayvancılık alanında kendi yaptığı yemformülasyonları ile besicilikte önemli işlere imza atıyor.
Besihayvanlarının cinslerine göre gerekli hammadde tedariği, vitaminve mineral takviyeleri ile besicilere doğru sürede kondüsyonlarıyüksek bir şekilde hayvanlarını yetiştirmelerini sağlıyor.
Nurettin Yüksel, ülkemizdeki hayvan ırklarının besi için çok uygunolmadığını ve ithal hayvanların bu konuda çok daha verimliolduklarını belirtiyor.
Yurt dışından ithal etçi ırkgetirmek doğru cins ve beslenme metodları ekonomiye katkısağlanmak günümüzde çok önemli bir boyut kazanmış durumda.
Nurettin Yüksel, İsviçre, Hollanda, Belçika, İskoçya, İsveç, Fransagibi ülkelerden ithalat yapılmakta olduğunu belirtiyor. BelçikaMavisi, Hollanda Holstein, İsviçre Simmeltal, İskoçya Angus,Fransa Charolais gibi çeşitli ırklar bulunmakta.
Besiliksığır ithalatı, Beslenme Danışmanlığı. Yem, hammaddeTedariği konularında Nurettin Yüksel Livestock instagramhesabından takip edebilirsiniz.
Kaynak: https://www.yasamicingida.com/tarim/nurettin-yuksel-kimdir-profesyonel-besicilik-ve-hayvancilik/
https://www.gamente.com

Nurettin Yüksel Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim Kimdir?
» Sanatgucum Kimdir?
» Kim Kimdir Sitesi - Budakim.com
» Kubilay ÖZEV Kimdir?
» Uğur Ağdaş Kimdir?