SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

En İyi Üç Boyutlu Savaş Oyunları

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

En İyi Üç Boyutlu Savaş Oyunları Empty
MesajKonu: En İyi Üç Boyutlu Savaş Oyunları   En İyi Üç Boyutlu Savaş Oyunları Icon_minitime2012-07-03, 17:42

Teknolojideki gelismeler artik bize oyunlarda da buyuk bir gorsellik soleni sunmaktadirlar. 3d oyunlarda gercek hayatla birebir benzetilmeye calisan figurler tam anlamiyla sizi oyunun icine cekiyor. 3d savaş oyunları da bu gerceklik hissi konusunda buyuk bir asama kaydetmistir.

3d savas oyunlarindaki bu gerceklik hissi insani surekleyerek bilgisayar basinda saatler gecirmesini sagliyorlar. 3d savas oyunlarinda artik silahlar gercek hayatta bulunan silahlarla birebir gorunumde olmustur. Grafikerlerin yogun calismasi sonucunda olusan bu gorsellik oyuna ayri bir tat katmistir.

3d savas oyunlari arasinda benim begenerek oynadigim oyunlardan biri olan “Call of Duty” adli oyunda bu gorselligi birebir tecrube edebilirsiniz. Bu oyunda ayrica gercekligi arttirmak acisindan vuruldugunuzda gercek hayatta oldugu gibi sendeliyor, ates ettiginizde merminin izini gorebliyorsunuz. Bu ozellikler sayesinde

3d savas oyunlarinda beklenen gelisme saglanmis ve artik cok daha iyi bir gorsellik olusmustur. 3d oyunlar icin devrim niteliginde olan bu gelismeler uzerine uretici firmalar durmadan calismaya devam ediyorlar.

3d savas oyunlarinin bu gelismesi butun 3d oyunlari etkileyecektir, elbette ki bu oyunlarin gelisimi en cok biz oyun severleri sevindirecektir.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaliteli Savaş Oyunları Bu adreste
» En iyi Barbie Oyunları ile En iyi Bakıcı Oyunları Burada
» Barbie oyunları ve Bakıcı oyunları
» Kağıt oyunları ve iskambil oyunları
» Üç Boyutlu Buz Hokeyi Oyunu