SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kombi Servisi Hizmeti | ustatamirci.com

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Kombi Servisi Hizmeti | ustatamirci.com Empty
MesajKonu: Kombi Servisi Hizmeti | ustatamirci.com   Kombi Servisi Hizmeti | ustatamirci.com Icon_minitime2012-06-06, 00:33

Kombinizde bir arıza mı farkettiniz ? Arıza anında, sizler tarafından yapılması gereken birkaç ufak görevler bulunmaktadır. Bu görevleri okumak ve görevler hakkında bilgi sahibi olmak adına ustatamirci.com isimli internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden, arıza anında yapılması gerekenleri okuduktan sonra, derhal firmamızı arayarak kombi servisi hizmeti isteyebilirsiniz.

Kombilerin arıza durumunda, İstanbul içerisindeyseniz, Gün içerisinde, ekiplerimiz adresinize ulaşabilmektedir. Böylece kombinizin sorununuza, uzman ekiplerimizce anında çözüm bulmuş olacaksınız. Kombi arızalarında aramanız gereken telefon numaraları, site üzerinde kendine yer bulmuştur.

Kombi arızalarında olduğu gibi, aynı şekilde klimalarınızda yaşayabileceğiniz problem durumlarında da yine ustatamirci.com'a girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. klima servisi hizmeti için, ekip arkadaşlarımız, anında adresinize geleceklerdir.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baymak Yetkili Kombi Servisi Hizmeti
» Klima servisi ve kombi servisi - Csateknikservis.com.tr
» Buderus Kombi Servisi
» Kombi Servisi | Kombiacil.com
» Kombi Servisi Tamir Hizmetleri