SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Başakşehir Web Tasarım

YazarMesaj
salazar

İş/Hobiler : aa
Lakap : aa

Başakşehir Web Tasarım Empty
MesajKonu: Başakşehir Web Tasarım   Başakşehir Web Tasarım Icon_minitime2020-10-22, 19:59

Birçok firma sahibi google aramalarında " uygun fiyata web sitesi " yada "ucuz web sitesi " gibi terimleri kullanıyor.. Peki bu aramaları yaparken yada web sitesi yaptıracağı firmayı seçerken bu yöntemle aramak doğru mu ? Seçimini neye göre yapmalı bunu kısaca izah etmek istiyorum..

Kitabın ortasından konuşmak gerekirse ucuz web sitesi diye bişey yoktur.. Az emek diye birşey vardır.. Yeni bir web sayfası yaparken müşterilerimizden aldığımız ücretin yaklaşık olarak 250 - 300 TL lik kısmı hosting ve domain dediğimiz bizimde giderlerimizdir.. Üzerine Çektiğimiz Ücret tamamen el emeğimiz, verdiğimiz emektir. Bu nedenle bir müşterimize uygun web sayfası yapmamız için emeğimizden kısmamız az emek harcamamız gerekmektedir. "Ne kadar ekmek o kadar köfte" Sözü herhalde bu yapılacak işin ne kadar kaliteli yada ne kadar göze hoş geleceğini açıklamaktadır..

Biz web tasarım şirketleri, herhangi bir malzeme yada fiziksel bir madde kullanmıyoruz.. Muadili bi parça takmıyoruz yerine.. Yada bu web sayfasından daha az para alıyorum : daha az cola içeyim Demiyoruz.. İstenilen Ücret Tamamen "harcadığımız zaman" ve "Zaman = Sermaye" olduğu için yaptığınız bu arama ve seçimleriniz web sayfanızın kalitesini belirleyen en önemli faktördür..

Özellikle bazı web tasarım firmalarının fiyatları bu kadar kırmasında temel etken ise emeksiz web sayfası dediğimiz hazır sistemlere yönelmektir.. Hazır sistemler zamandan tasarruf etmeye emekten tasarruf etmeye yaramaktadır.. Şimdi aklınıza şu soru geldi.. " Benim İçin Zararı Ne ? " Bu Sorunun Cevabınıda Hazır Web Siteleri Makalemizde Bulabilirsiniz..

Sözün Özü Eğer Doğru Bir Çalışma Kurumsal Bir Kimlik Yada Amaçlarınızı ve Hedeflerinizi Yansıtan Bir Web Sayfası İstiyoırsanız Mutlaka Verdiğiniz Ücretin Web Sayfanızın Kalitesini Belirleyeceğini Unutmayın..

Başakşehir ve İstanbul'un ilçelerine Türkiye'nin her iline her ilçesine web tasarım yapmaktayız.

En Hızlı ve Etkili Çözümler Sunar.

hazır web sitesi

Web Tasarım Konusunda sizlere 7/24 Destek sunmaktayız.

Google Seo Optimizasyonlu siteler üretiriz.

Mobil Uyumlu Siteler, Tablet uyumlu Siteler Hazırlarız.
web tasarım
%100 Türkçe Kontrol Paneli Yazılımı entegre ederek 7/24 içerik girebilirsiniz.

Asp.net Yazılım alt yapısıyla hızlı ve dinamik siteler oluştururuz.

Siteniz Tasarım aşamasında demosunu sizlere sunduktan sonra onay alındıktan sonra Domain, Hosting kurulumları yapıp, Google indexleme işleminden sonra sitenizi binlerce kişi görüntülemeye başlarlar.
web sitesi tasarımı
Hazır Paketlerimiz 1 Saat içinde kurulumu yaptıktan sonra siteniz yayına başlar

Özel Tasarımlar ortalama 15 Gün içinde tasarım ve yazılım işlemi bitiririz yayına başlatırız.
https://www.webtasarimbilisim.com/

Başakşehir Web Tasarım
1 sayfadaki 1 sayfası