SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dedicated Server arayanlara önerimiz

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Dedicated Server arayanlara önerimiz Empty
MesajKonu: Dedicated Server arayanlara önerimiz   Dedicated Server arayanlara önerimiz Icon_minitime2019-11-28, 21:09

Kiralık sunucu hizmeti almak için internet kanalını kullanıyorsanız mutlaka web sitemiz ile tanışmanız gerekir. Dedicated server ve Vds alanlarında hizmet veren firmamıza Meric.net.tr internet adresimizden erişim sağlayabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan firmamız 1. Sınıf sunucuları size uygun fiyata ve kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır. Sunucu kiralama işinden sonra sizden desteğini bir an olsun çekmeyen firmamız her türlü sorun ve sorunlarınızda yanınızda yer alıyor. Bu yüzden sunucu kiralama konusunu iyi düşünmenizi iz varken başka yerlere gitmenizi tavsiye etmiyoruz. Üzülmenizi istemiyoruz. Web sitenizin gelişmesi için mutlaka sunucu kiralama işini bizim gibi sağlam firmalardan yapmalısınız.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sözlük sitesi arayanlara önerimiz - Sarisozluk.com
» Birbirinden kaliteli Dedicated server paketleri
» Özel şoför hizmeti almak isteyenlere önerimiz - Klas Vale
» Sohbet Sitesi Arayanlara Sohbetevi.com
» Web Hosting firması arayanlara öneri: İsimkaydet