SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ucuz Sünnet Davetiyesi

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Ucuz Sünnet Davetiyesi Empty
MesajKonu: Ucuz Sünnet Davetiyesi   Ucuz Sünnet Davetiyesi Icon_minitime2019-08-29, 23:48

Ucuz Sünnet Davetiyesi

Erkek çocuklarının erkekliğe ilk adımı sünnet olmaktır. Sünnet törenleri toplumda yaygın olarak kutlanan törenlerden birisidir. Sünnet olan çocuğa moral vermek için düzenlenir. Sünnetimiz var sözü yerine sünnet davetiyesi davetlilerin daha çok hoşuna gitmektedir. Söz unutulur fakat davetiye ile sünnet tarihi unutulmaz. Sünnet davetiyesi almak için internet kanadını kullanıyorsanız sünnet davetiyesi için siz de herkes gibi Dugun-davetiyesi.net adresini kullanabilirsiniz. Site üzerinde yer alan davetiye modellerine bu site üzerinden ulaşabilirsiniz. Site üzerinden ödemeyi dilerseniz havale ve eft ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir ödemeyi kapıda yapabilirsiniz. Ucuz sünnet davetiye modellerini görmek için hemen siteye giriş yapın.

http://google.com

Ucuz Sünnet Davetiyesi
1 sayfadaki 1 sayfası