SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Trafik Yoğunluğunu Takip Et

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Trafik Yoğunluğunu Takip Et Empty
MesajKonu: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Trafik Yoğunluğunu Takip Et   15 Temmuz Şehitler Köprüsü Trafik Yoğunluğunu Takip Et Icon_minitime2019-06-17, 22:31

15 Temmuz Şehitler Köprüsü trafik durumu hakkında bilgi sahibi olmak için siz de tüm İstanbul şehrinde yaşayanlar gibi Trafikdurumu.net adresini kullanabilirsiniz. Sitede İstanbul üzerindeki tüm yolların trafik durumu hakkında anlık bilgiler içerir. Bilgileri sağlam kaynaktan alan site İstanbul trafiğinin nabzını tutmak için ideal bir sitedir. Site içinde yer alan harita ile ulaşmak istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yola çıkmadan önce bu siteyi kendinize rehber olarak kullanabilirsiniz. Bugün İstanbul ilinde sorunsuz bir yolculuk için mutlaka yol durumunu analiz etmelisiniz. Bu site size yol durumu hakkında bilgi verip yol seçimi konusunda size rehber olacaktır. Sizi de siteye bekleriz.

http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası