SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ofisinizdeki eşyaların profesyonelce taşınması mı gerekiyor?

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Ofisinizdeki eşyaların profesyonelce taşınması mı gerekiyor? Empty
MesajKonu: Ofisinizdeki eşyaların profesyonelce taşınması mı gerekiyor?   Ofisinizdeki eşyaların profesyonelce taşınması mı gerekiyor? Icon_minitime2018-07-07, 18:59

Anadolu'nun dört bir yanından pek çok kişi ve kurum, taşımacılık ihtiyacını Anadolu Transport ile karşılamaktadır. Siz de, gerek ofisler arası, gerek evler arası nakliyat hizmetleri satın almak adına, bu firmaya başvurabilirsiniz. Anadolu Transport, ofisinize gelerek, her türlü evrakınızı tek tek sayacak, bu evrakları büyük bir özen ile paketleyecek ve tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaya başlayacaktır.

Bursa evden eve nakliyat firmasından isterseniz büro taşımacılığı, isterseniz evden eve nakliyat, isterseniz de eşya depolama hizmetleri alabilirsiniz. Tüm bu hizmetler ile çok daha fazlası, firmanın resmi internet adresi olan anadolutransport.com içerisinde anlatılmaktadır.

Anadolu Transport iletişim: 0532 203 81 82
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası