SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tüp Bebek Tedavisi

YazarMesaj
ReFlex

İş/Hobiler : webmaster
Lakap : Hakan

Tüp Bebek Tedavisi Empty
MesajKonu: Tüp Bebek Tedavisi   Tüp Bebek Tedavisi Icon_minitime2018-06-16, 00:52

Tüp bebek tedavisi, yaklaşık yarım asırdır yapılmakta olan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi, normal yollarla çocuk sahibi olamayan ve çocuk sahibi olmayı çok isteyen çiftlere yapılır. Başarısızlık oranı oldukça düşük olan bu tedavi, günümüzde bu sorunla baş etmeye çalışan çiftlerin en çok tercih ettiği tedavi şeklidir ve birçok kişi bu tedavi sayesinde bebeklerini oldukça sağlıklı bir şekilde kucaklarına almıştır.

Normal yollar ile bir kadının hamile kalma olasılığı, ortalama olarak bir rakam söylemek gerekirse yaklaşık olarak yüzde otuz civarında bir orandır. Bu oran, bazı haftalar yükselip bazı haftalarda azalabilir. Bahsettiğimiz bu oran ortalama bir orandır. Malumunuz Tüp Bebek tedavisi ile bu oran yaklaşık iki katına yani yaklaşık yüzde altmışa kadar çıkar. Böylelikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin, çocuk sahibi olmaları da kolaylaştırılmış olur. Bu tedavi birkaç aşamadan oluşur. En önemli aşaması da anne ve baba adaylarından alınan üreme hücrelerinin döllendirilmesi sonucu oluşan embriyonun anne rahmine yerleştirilmesidir. Eğer bu aşamada bir sorun çıkmazsa yani embriyo rahme tutunabilirse yüksek olasılıkla bir sorun çıkmaz ve bebek gayet sağlıklı bir şekilde anne karnında büyür, doğar. Sizler de çocuk sahibi olma konusunda eşinizle beraber uzun süredir bir sıkıntı yaşıyorsanız vakit kaybetmeden hemen bizlerle iletişime geçerek tüp bebek tedavisi için ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
http://www.alexahileleri.com

Tüp Bebek Tedavisi
1 sayfadaki 1 sayfası