SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yolculuk sırasında karnınız mı acıktı?

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Yolculuk sırasında karnınız mı acıktı? Empty
MesajKonu: Yolculuk sırasında karnınız mı acıktı?   Yolculuk sırasında karnınız mı acıktı? Icon_minitime2018-05-31, 22:33

Yolculuğunuz esnasında acıkırsanız ve aynı zamanda rotanızdan da sapmak istemiyorsanız, sizler için çok özel bir uygulama tavsiye edeceğim. Yolda ne yesem isimli uygulama sayesinde, rotanızdan sapmanıza gerek olmadan bir restorana uğrama şansı bulabileceksiniz. Yolda ne yesem uygulaması, size yol üzeri tüm restoranları tek tek gösterir. Bu restoranlar hakkında ayrıntılı bilgiler de verir.

Yolda ne yesem uygulamasını açtıktan sonra, rotanızın başlangıç ve bitiş noktasını belirleyin. Uygulama size rotanız boyunca faaliyet gösteren tüm restoranları gösterecektir. Böylece rotadan çıkmadan, karnınızı en iyi şekilde doyurmanın keyfine varabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için, hiç vakit kaybetmeden yoldaneyesem.com isimli internet adresini ziyaret ediniz.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası