SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Özel şoför hizmeti almak isteyenlere önerimiz - Klas Vale

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Özel şoför hizmeti almak isteyenlere önerimiz - Klas Vale Empty
MesajKonu: Özel şoför hizmeti almak isteyenlere önerimiz - Klas Vale   Özel şoför hizmeti almak isteyenlere önerimiz - Klas Vale Icon_minitime2018-04-23, 23:08

Klasvale.com isimli internet adresine giriş yaparak, İstanbul'un en başarılı moto vale firmalarından olan klas vale firmasını yakından tanıyabilirsiniz. Site içerisinde, firma tarafınca sunulan motorlu vale hizmeti detaylı bir şekilde ziyaretçilere anlatılmaktadır. Buradan da kısaca sizlere motorlu vale hizmetini izah etmek istiyorum. Herhangi bir mekandan alkollü olarak çıkarsanız ve aracınızla beraber eve gitmek istiyorsanız, motorlu vale hizmetine başvurabilirsiniz. Bu hizmeti satın alanlara, anında bir şoför ulaştırılacaktır. Özel şoför, bulunduğunuz mekana kadar gelip, sizi kendi aracınızla evinize bırakır. Moto vale hizmeti dahil olmak üzere; vestiyer hizmeti, kuru temizleme hizmeti ve araç bakım hizmetini klas vale firmasından alabileceksiniz.
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iPhone 12 Pro almak isteyenlere kötü haber!
» Meyve sepeti almak isteyenlere öneri - Tatlimeyve.com
» Nişan Organizasyonu hizmeti almak isteyenler için tavsiye
» Online İngilizce eğitim ve Adana İngilizce özel ders hizmeti
» Dedicated Server arayanlara önerimiz