SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberleri

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberleri Empty
MesajKonu: Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberleri   Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberleri Icon_minitime2017-11-21, 20:48

Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberlerini fenerbahcegercekleri.com ile takip edin

Fenerbahçe Gerçekleri adresi içerisinde, Fenerbahçe'nin transfer haberleri sizleri bekliyor olacaktır. Siteden Fenerbahçe futbol takımının yapacağı ve yapması beklenen transferlerini öğrenebilirsiniz.

Aziz Yıldırım bakalım bu devre arasında, takımımıza hangi oyuncuları katacak? Açıkçası devre arasında transfer yapmak, sezon başında transfer yapmaya oranla kat kat daha zor. Zira hiçbir takım, ligin ortasında iyi bir oyuncusunu başka bir takıma göndermek istemez. Devre arası yapılan transferler, genelde performans göstermekte zorlanan oyuncuların transferi oluyor. Tabi bunun istisnaları da var. Örneğin Nobre harika bir devre arası transferi olmuştu takımımız için. Fenerbahçe'ye şampiyonluk kazandıran bir transferdi zamanında.
http://google.com

Fenerbahçe ile ilgili en son transfer haberleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gündem Haberleri ve Teknoloji Haberleri içeren Genel Forum
» Finansal Bülten | Finans Haberleri - Borsa Haberleri
» Güncel Haberler, Teknoloji Haberleri ve Sağlık Haberleri
» Fenerbahçe'nin Transferleri Bu sitede
» Fenerbahçe’nin Uefa Avrupa Ligi maçları bu adreste