SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gizli video ve fotoğraf çekme imkanı

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Gizli video ve fotoğraf çekme imkanı Empty
MesajKonu: Gizli video ve fotoğraf çekme imkanı   Gizli video ve fotoğraf çekme imkanı Icon_minitime2016-07-19, 22:06

Çocuğunuzun cep telefonuna Monitor minor kurduktan sonra, bu cep telefonunun bulunduğu ortamda Gizli video ve fotoğraf çekme fırsatınız olacaktır.

www.monitorminor.org adresi, Monitor minor yazılımının kendine yer bulduğu bir sitedir. Bu web adresi sayesinde, hem Monitor minor satın alma fırsatı bulabileceksiniz. Hem de yazılımın yeteneklerine gözatma imkanı elde edebileceksiniz.

Monitor Minor aktivasyon anahtarının nasıl temin edilebileceği, yine Monitorminor.org sitesi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Mesajımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi, Monitor minor telefon takip programı kullanıcılarına Gizli video ve fotoğraf çekme fırsatı sunar. Böylece çocuklarınızın o anda hangi ortamlarda olduğunu kendi gözünüzle görme imkanı elde edebileceksiniz. Sevgiler
http://google.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotoğraf Makinesi, Video Kamera
» Birbirinden kaliteli gizli kamera çeşitleri | Gizli-kamera.o
» En iyi Gizli Kamera Çeşitleri Gizli-kamera.org adresinde
» Kredi kartları taksitlendirme imkanı
» Görüntülü görüşme imkanı sunan psikolog sitesi