SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Trend Moda

YazarMesaj
dilokullari1

İş/Hobiler : lisans
Lakap : okul

Trend Moda Empty
MesajKonu: Trend Moda   Trend Moda Icon_minitime2015-06-17, 20:56

Yeni moda görselleri hususunda, arşiv özelliğinde de olabilecek Türkiye'nin en geniş kapsamlı içeriği Modaturkiye.com'da bulunmakta. Bu görselleri, yaratıcı görünüm düşünceleri bildirmesi ve seçenekler hakkında fikir yürütmenizi kolaylaştırabilmek amacıyla bir araya getirerek sunduk.

Defile, sokakların modası ve marka kataloglarındaki yüz binlerce moda fotoğrafından bir araya getirdiğimiz bu galerilerden; örnek olarak bir sıcak zaman akşamları giyinmek üzere beyaz kıyafet ürünlerini sıralayabilir, mevsim sezon zamanı denim şortların neyle ve nasıl uyum edildiğine göz atabilir, önemli davet gibi göze hitap eden geceleriniz için alacalı ve ışıltılı kıyafetler tercih edebilir ve hatta yalnızca bu galerilerden zamanın yüksek ayakkabı modasını çok belirgin olarak takip edebilirsiniz.

Bilhassa ak kıyafetler için olan kombin, topuklu ayakkabı modellerine, floral işlemeli gömleklerin hangi kıyafetlerle ve nelerle uyum gösterdiğine bakmanızı öneriyoruz.

Günümüz yaşamımızda görünümünüze çok dikkat eden biriyseniz, kesinlikle giydikleriniz kombin olmasına uyum içerisinde olduğuna dikkat etmektesinizdir. Tek tek aldığınız giyecekleriniz kombin oluyor mu diye düşünmenize son vererek kombin biçimde hazırladığımız bu kıyafetlerle pür dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Dikkatleri üzerinize alarak giydiğiniz ürünlerle yaşamakta olacağınız deneyim devamında her alışverişinizde size yep yeni kombinler sunmaktan mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz.
http://www.dilokullari.com

Trend Moda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trend Blog
» Kozmotrend - Kozmetikte Son Trend
» Web Tasarımda Son Trend ve Teknolojiler
» Trend, Sosyal Medya, Gezilecek Yerler ve fazlası
» Kadın Ve Moda