SPOR EĞİTİM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPOR EĞİTİM

SPORLA UĞRAŞANLARIN FORUMU

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ekonomik Restaurant Adisyon Programı

YazarMesaj
nullsix

İş/Hobiler : bilgisayar
Lakap : adnan

Ekonomik Restaurant Adisyon Programı Empty
MesajKonu: Ekonomik Restaurant Adisyon Programı   Ekonomik Restaurant Adisyon Programı Icon_minitime2014-07-14, 01:53

Domain adı : http://www.restaurantprogrami.web.tr

Ekonomik Restaurant Adisyon Programı 1j2bjD

İçerik-Başlık : Ekonomik Restaurant Adisyon Programı

Site Kuruluş Tarihi : HAZİRAN 2014

Tanıtım, Açıklama : Restorant Fast food, cafe, sosyal tesis, gece kulübü ve benzeri işletmeler için hazırlanmış kullanımı çok pratik otomasyon sistemidir. Adisyon takibi, Masa takibi, stok takibi, reçete oluşturma, Kasa takibi, Firma hesaplarının takibi, Veresiye hesap takibi, paket servis, gider takibi ve bunun gibi işletmeniz için gerekli tüm özellikler sistem içinde bulunmaktadır. Bu sistem ile işletmenizi takip etmek kar zarar analizi yapmak çok çok kolay.

Restoran Cafe ler için vazgeçilmez bir ürün olan Restaurant programı Adisyon takip sistemi http://www.restaurantprogrami.web.tr sitesi aracılığı ile uygun fiyata satın alınabilmektedir.

Menü Tanıtımı

Restoran programı Ürününü satın aldığınızda işyerinize gelerek ürünü kuruyor ve menülerinizi sisteme tanıtıyoruz. Sistemi anında kullanmaya başlıyorsunuz.

Android Tabletlerle ve dokunmatik ekranlarla uyumlu

Garsonların masalardan sipariş almaları için android tablet kullanabilirsiniz.Sistem hem Android'de hem de Windows el terminalinde kullanılabilir.

Ayrıca adisyon ve ödeme ekranları full dokunmatiktir klavye mausa ihtiyaç duymadan sistemi kullanabilirsiniz

Kullanımı çok kolay %100 türkçedir

Türkiye Genelinde Her il de Kurulum ve teknik destek hizmeti verilmektedir.

Programın tüm özelliklerini görmek için Sitemize bekliyoruz.

Bu sisteme ekonomik fiyata sahip olmak için yapmanız gereken, restaurantprogrami.web.tr adlı internet sitesine girmek ve sipariş vermektir. Sistem ile ilgili tüm bilgiler sitede vardır. Adisyon programı cafe adisyon programı self servis programı restoran otomasyonu ihtiyaçlarınızı karşılamak için internet sitemize bekliyoruz.

Ekonomik Restaurant Adisyon Programı Images?q=tbn:ANd9GcTEHk0lxBrAG2JJlBnSjeeDHsCZfy9wQS3ZD4k1rReUpwWyw6KP

İletişim Bilgileri

ADRES-1

Şahinbey Cad Çamlık Mah No:72

Çekmeköy-İSTANBUL.

ADRES-2

Sayıştay Sitesi A4 No:1

Çıracı - Demetevler-ANKARA

Üretim Merkezi :Merkez Mah Karaca Sok No:40 TEKİRDAĞ

İstanbul asya-avrupa yakası aynı gün yerinde kurulum

Tel: 0537 207 70 92

Bayi Ağı: Türkiye genelinde her ilde anlaşmalı bayiler bulunmaktadır

Web : www.restaurantprogrami.web.tr